Aklına Takılan Soruların Cevaplarını Bu Sayfada Görebilirsin

Bu sayfada aklınıza gelebilecek sorulara cevap bulmanızı sağlayacağım.

Bu Program Kimleri Kapsıyor?

Bu programa seçilebilmek için üniversitelerin 2. ve 3. sınıfında aktif olarak öğrenim hayatını sürdürmekte olman gerekiyor.

Programa Başvurmak Ücretli Mi?

Kesinlikle ücretsiz. Hatta amacım sana para kazandıracak kariyerin için destek olmak. O yüzden programda senden kesinlikle ücret talep edilmiyor.

Programda Benden Ne Bekliyorsunuz?

Programa seçilen kişilerden temel beklentim Biletino'yu, kendi kampüsünde ve sosyal çevresinde marka elçisi kimliğiyle, doğru tanınmasına yardımcı olması. Ayrıca aylık olarak belli sayıda etkinliğe dahil olmayı da unutma.

Programa Katılanlar Neler Kazanacak?

Bu programın farklı seviyede katılımcıları olacak. Bu seviyelerde farklı görevlerin yerine getirilmesi gerekecek. Yapacağımız tanıtım toplantısı sırasında bu görevlerin neler olduğunu detaylarıyla paylaşacağım. Hediye biletlerden, indirimlere, bilet yükseltmeden, aylık burslara, parttime çalışma imkanlarına kadar oldukça geniş bir fayda havuzu oluşturduk.

Programın Süresi Var Mı?

Bu program için bir bitiş tarihi belirlemedik ancak başarılı olması durumunda sona erdirmeyi de düşünmüyoruz.

Programa Başvurmak İçin Ne Yapmam Gerekiyor?

Bu program kapsamında etkinliklere katılmayı seven, arkadaş grubuna yön verebilen, etkinlik sektöründe kariyer hedefleyen üniversitelerin 2. ve 3. sınıf öğrencilerini kabul edeceğim. Belirttiğim niteliklerle ilgili ön çalışma yapabilmemiz için de başvuru formundaki tüm bilgileri eksiksiz ve doğru girmen, sosyal medya hesaplarınızın açık olması, linkedin üzerinde eğitim durumunu ve geçmiş tecrübelerini gösteren profilinin olması gerekiyor.

Program Hangi Şehirlerde Geçerli

Şimdilik İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya şehirlerinde okuyan arkadaşlarımı kapsıyor. Sonra tüm şehirlere yaymak için hızlı hareket edeceğim.

.